درباره آنتروکت

تاریخچه آنتراکوت

کافه دو پاریس "آنتروکوت" توسط "خانم بوبیر" در شهر ژنو سوئیس در سال 1930 با موفقیت بی نظیر و غیر قابل تصوری روبرو شد. او با تهیه منوی ابتکاری و مخصوص خود به شهرت و موفقیت جهانی رسید. منوی ویژه آنتروکوت شامل استیک مخصوص و یک نوع سس که با فرمول بین المللی تولید می شود، این منو همراه با سالاد ویژه و ابتکاری آنتروکوت سرو شده و سالاد ابتکاری آنتروکوت سس منحصر به فرد خود را دارد. دسرهای مخصوص شامل پروفیت رولز و بستنی های مختلف با سس شکلات سرو می گردد. فرمول تهیه سس آنتروکوت هنوز هم فقط در اختیار رستورانهای تحت کنترل و وابسته آن می باشد. رستورانها در سرتاسر دنیا سعی در تقلید این فرمول نموده اما هیچ یک از آنها نتوانستند سس مشابه و با کیفیت اصلی را تهیه نمایند. بدینوسیله خوشحالیم به اطلاع برسانیم که رستوران آنتروکوت تهران تنها و نخستین رستوران این گروه از رستوران ها در ایران می باشد.
رستوران های آنتروکت با منوی ابتکاری و مخصوصشان شهرت بین المللی و محبوبیت فراوانی در سراسر دنیا دارند.
رستوران فرانسوی «آنتروکت تهران» در سال 1380 بر مبنای استانداردهای جهانی رستوران های آنتروکت، در خیابان شیرازِ تهران افتتاح شد. در طراحی این رستوران با الهام از المان های فرانسوی، دکوراسیون، موسیقی، آمبیانس، نحوه پذیرایی و سرو استیک های منحصر به فرد "آنتروکت" حال و هوایی مشابه آنتروکت فرانسه و ژنو ایجاد شد که با موفقیت بی نظیر و غیر قابل تصوری از سوی دوستداران استیک های پاریسی روبرو شده است. منوی ویژه آنتروکوت شامل استیک مخصوص آنتروکت همراه با سس ویژه ای است که فرمول آن در انحصار مجموعه رستوران های آنتروکت در سراسر جهان است.
رستورانها و تولید کننده های بسیاری در سراسر دنیا سعی در تقلید این فرمولاسیون نموده اما موفق نشدند. سس مخصوص استیک و فرنچ فرایز (سیب زمینی سرخ شده) کاملا مشابه و با همان فرمولاسیون اصلی آنتروکت جهانی، در رستوران آنتروکت تهران تهیه می شود. "استیک آنتروکت" همراه با سالاد ویژه ترکیبی ابتکاری می شود. این سالاد متشکل از کاهو، گردو و سس مخصوص همراه با ده ها نوع سبزیجات مختلف است که علاوه بر طعم بینظیر، مجموعه این منو برای سلامت بدن بسیار مفید است. دسرهای آنتروکت مخصوص این رستوران و در طمع بی نظیر خود زبان زد است. «پروفیت رول»، ترکیبی از بستنی و سس شکلات بلژیکی است.
برای صرف یک استیک خوشمزه و تجربه فضایی پاریسی و خاص، "رستوران آنتروکت تهران" بهترین گزینه ای است که به ذهن می آید. خوشحالیم به اطلاع برسانیم که رستوران آنتروکوت تهران، تنها و نخستین رستوران از مجموعه رستوران های آنتروکت جهانی در ایران می باشد.

 

 

ارتباط با آنتراکوت

تلفن : 11 _88058310-98+

تهران - خیابان شیراز جنوبی - جنب بزرگراه همت - مجتمع سبز - پلاک 18

insta linkdin